dev.js Lublin #4

Termin: dev.js Lublin #4, 10.10.2018, Pub u Szewca

Opis: Zapraszamy na wydarzenie dev.js Lublin #4, które odbędzie się już 10 października 2018 roku w "Pubie u Szewca" w Lublinie.

REJESTRACJA: https://devjslublin4.evenea.pl/
KIEDY: 10 października 2018 roku, godz. 19:00
GDZIE: “Pub u Szewca”, ul. Grodzka 18, (na Starym Mieście). Lublin

Zapraszamy na wydarzenie dev.js Lublin #4, które odbędzie się już 10 października 2018 roku w “Pubie u Szewca” w Lublinie.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów: JavaScript, AngularJS, HTML5, CSS, NodeJS, ReactJS, MeteorJS.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

❎ BONUSY ❎

PIZZA dla wszystkich uczestników.

PIWO dla pierwszych 50 uczestników!

❎ AGENDA ❎

➡ 19:00 – 19:15 Rejestracja uczestników
➡ 19:15 – 19:30 Przywitanie i rozpoczęcie
19:30 – 20:10 GitLab – warsztat współczesnego programisty – Jakub Kwiatkowski
20:10 – 20:50 Co łączy React i LEGO? – Maciej Sikora
Abstrakt:
Prezentacja obejmie tworzenie aplikacji w React.js, omówienie podejścia, etapów realizacji oraz podobieństwa tego procesu do znanego wszystkim z dzieciństwa układania klocków LEGO.
20:50 – 21:30 Weryfikacja techniczna na rozmowie rekrutacyjnej. Czyli co mówić, a czego unikać jak ognia i o co pytać pracodawcę. – Patrycjusz Szydło
21:30 – 22:10 Autoryzacja dla opornych – czyli jak autoryzować użytkowników bez lub prawie bez back-endowego kodu. -Mateusz Choma
➡ 22:10 – Pizza Time i networking

❎ PRELEGENCI ❎

+ Jakub Kwiatkowski
Pierwszy komputer dostałem w wieku 6 lat, pierwszy program napisałem 3 lata później i tak od 30 lat trwa moja pasja do IT. W tym czasie zajmowałem się wieloma różnorodnymi projektami i pracowałem m.in. jako web designer, software engineer, storage engineer, network engineer, sysadmin, small IT business owner czy IT consultant… Teraz spełniam się jako DevOps Engineer, a po pracy prowadzę swój kanał na YouTube (https://www.youtube.com/c/AjbiSOFTpl). Poza tym… I eat, sleep, do IT and I repeat! :-).

+ Mateusz Choma
Współzałożyciel i prezes zarządu Amazing Company Sp. z o.o. — właściciela marki Amazing Design zajmującej się tworzeniem sprzedających stron internetowych i aplikacji webowych oraz marki Amazing Beauty — mobilnego studia kosmetycznego.
Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier „do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem.
Swoją wiedzą dzieli się podczas licznych prelekcji, w tym organizacją Klubu Inteligencji Finansowej W Lublinie, czy podczaś opieki merytoryczno organizacyjnej nad kursem infoShare Academy – Junior Frontend Developer.
Web: www.amazingdesign.eu

+ Maciej Sikora
Programista, pasjonat, człowiek pełen pomysłów (niezrealizowanych). Pomiędzy programowaniem w pracy i w domu stara się znaleźć czas dla syna i żony. Lubi poniedziałki.

+ Patrycjusz Szydło 
Programista, lider, ekspert – pasjonat technologii, z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży internetowej. Na początku kariery spełniał się jako freelancer pracując dla czołowych polskich marek. Z czasem zapragnął pracy zespołowej i to w niej do dzisiaj spełnia się najbardziej czy to w małych lecz prężnie rozwijających się firmach czy w globalnych korporacjach. Od lat jako senior, bądź lider techniczny zespołów. Obecnie jako frontend development expert w Grupie Pracuj.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: VentureDevs

Sponsor Srebrny: Grupa Pracuj, Proacta

Partner: DataArt

❎ SOCIAL MEDIA ❎

Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/dev-js/
Facebook: https://www.facebook.com/devjspoland/
Instagram: https://www.instagram.com/devjspoland/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxjt-fYLh5DlODJvz7PqH8Q

❎ REJESTRACJA ❎

Uczestnictwo jest zupełnie bezpłatne.
Bilety: https://devjslublin4.evenea.pl/

❎ KONTAKT ❎
Napisz do nas: wspolpraca@devjs.org