FRONTEND / JAVASCRIPT DEVELOPER Proacta

Lokalizacja: Lublin

Stanowisko: FRONTEND / JAVASCRIPT DEVELOPER

Termin do: bez terminu

FRONTEND / JAVASCRIPT DEVELOPER

Zadania

  • udział w tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych oraz aplikacji webowych
  • projektowanie, implementacja i utrzymywanie wysokiej jakości kodu

Miejsce pracy: Lublin

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/ kontrakt

Oczekujemy

  • co najmniej 2 latadoświadczenia w programowaniu w języku JavaScript (ES6)
  • bardzo dobra znajomośćHTML5, CSS3
  • znajomości lub gotowości do nauki React Native
  • znajomości wzorców projektowych i narzędzi wspierających programowanie (IntelliJ IDEA, GIT, JIRA, Jenkins)
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz twórczego podejścia do rozwiązywania problemów
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Cenimy

  • znajomośćjQuery, Webpack, Node, Angular, React.js
  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodykę Scrum
  • chęć ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji

Oferujemy

  • udział w realizacji innowacyjnych i ambitnych projektów
  • udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań
  • przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • profesjonalne narzędzia pracy JIRA; IntelliJ; GitHub
  • finansowanie udziału w wybranych przez Ciebie kursach i szkoleniach
  • opiekę medyczną

Kontakt: https://pm.proacta.pl/recruitment-registration#?recruitment=46